کلیه متقاضیان بمنظور فعالیت در بازار فارکس میبایست از یک بروکر رسمی (High degree of confidence 100%) استفاده نمایند ، لذا با توجه پیچیدگی و حساسیت این موضوع کلیه کاربران میتوانند از طریق این سامانه درخواست افتتاح حساب خود را ثبت نمایید، کارشناسان مجموعه کلیه مراحل افتتاح و تایید حساب کارگزاری را ظرف مدت حداکثر 48 ساعت انجام  خواهند داد.

توجه داشته باشید ثبت نام و درخواست افتتاح حساب شما بلافاصله پس از تایید مورد بررسی قرار میگیرد و حداکثر ظرف مدت 48 ساعت کاری حساب کارگزاری شما افتتاح خواهد شد.

 • بخش اول - اطلاعات هویتی: >>

 • بخش دوم - افتتاح حساب: >>

 • - ایجاد حساب کارگزاری رسمی
  - کشور میزبانی: قبرس
  - همکاری با کشور ایران: رسمی
  - پاسخگویی: فارسی زبان
  - نوع حساب معاملاتی: prime & demo
 • بخش سوم - بارگزاری مدارک: >>

 • لطفا تصویر خود را به صورت نمونه ی زیر در این قسمت آپلود نمایید ، توجه فرمایید در داخل کادر تصویر میبایست چهره بصورت واضح قابل روئیت باشد.
 • لطفا تصویر رویی کارت ملی خود را بصورت واضح و خوانا در این قسمت آپلود نمایید.
 • لطفا تصویر پشت کارت ملی خود را بصورت واضح و خوانا در این قسمت آپلود نمایید.
 • لطفا تصویر پاسپورت خود را بصورت واضح و خوانا در این قسمت آپلود نمایید. دقت نمایید صفحه اول و دوم پاسپورت بصورت کامل و خوانا مطابق با نمونه زیر میبایست انجام شود. درصورت نداشتن پاسپورت الزامی به تکمیل این بخش نمیباشد.
 • لطفا تصویر یک قبض از محل سکونت خود را که نشان دهنده تاییدیه آدرس محل سکونت شما است را در این قسمت آپلود نمایید.( دقت فرمایید آدرس ذکر شده در قبض باید عینا مشابه آدرس درج شده در این فرم باشد) موارد مورد تایید: - قبض تلفن، برق، آب و ... - تاییدیه کد پستی محل سکونت
 • - توضیحات :
  - ایجاد اکانت رسمی کارگزاری
  - مالکیت حساب: رسمی
  - نوع حساب: prime & demo
ثبت مشاوره
Global network

52 دیدگاه

مینا · نوامبر 15, 2020 در 10:20 ق.ظ

سلام، آیا برای افتتاح حساب کارگزاری فارکس حتما باید پاسپورت داشته باشیم ، من پاسپورت ندارم اما قصد دارم حساب در بروکر ایجاد کنم ، لطفا راهنمایی کنید . باتشکر

sahamir · نوامبر 15, 2020 در 10:56 ق.ظ

مدارک مورد نیاز بمنظور ایجاد حساب کارگزاری فارکس یکی از دو مورد زیر میباشد و شما با داشتن هرکدام از این مدارک میتوانید افتتاح حساب خود را انجام دهید
1- پاسپورت دارای اعتبار
2- کارت ملی (جدید)

علی جمالی · نوامبر 15, 2020 در 11:09 ق.ظ

سلام ، امکانش است که چند مورد از بهترین بروکر های فارکس را معرفی کنید ، من نمیدونم در چه بروکری ثبت نام کنم ، و ایا این بروکر به ایرانی ها خدمات ارائه میدهد؟

sahamir · نوامبر 15, 2020 در 11:10 ق.ظ

برای انجام اینکار بهتر است با کارشناسان مرکز تماس گرفته تا شما را راهنمایی کنند همچنین از طریق سامانه ایجاد حساب کارگزاری میتوانید درخواست افتتاح حساب خود را ثبت نموده ، کارشناسان مرکز ظرف مدت 48 ساعت نسبت به افتتاح حساب رسمی در برور فارکس اقدام خواهند نمود و هیچگونه نیازی به انجام اینکار توسط شما وجود ندارد.

فاطمه · نوامبر 15, 2020 در 11:11 ق.ظ

سلام ، برای ایجاد حساب فارکس آیا برای ما که ایران هستیم مشکلی بوجود نمی آید؟ تبلیغات زیادی شده که بهترین بروکر فارکس را معرفی میکنند و هر کسی یک صحبت در این زمینه میکند و من گیج شدم که کدوم را انتخاب کنم ، لطفا راهنمایی. تشکر

sahamir · نوامبر 15, 2020 در 11:12 ق.ظ

سلام، با توجه به شرایط سیاسی و تحریم ها این موضوع دارای حساسیت بالایی است و حتما میبایست در بروری ثبت نام کنید که رگوله بوده و با کشور ایران همکاری داشته باشد ، شما برای این کار میتوانید کلیه فرایند افتتاح حساب و اخذ تاییدیه بروکر را به مجموعه سهامیر واگذار نمایید، کارشناسان مرکز مراحل افتتاح حساب شما را از ابتدا تا تحویل اکانت برای شما انجام خواهند داد و با اطمینان کامل میتوانید از حساب رگوله و مورد تایید در ایران استفاده نمایید. بهتر است برای جلوگیری از بروز هرگونه خطا اینکار را شخصا انجام ندهید.

محسن لطفیان · نوامبر 15, 2020 در 3:40 ب.ظ

سلام . بعد از اینکه اینجا ثبت نام کردم چه اتفاقی میفته؟باید کار خاصی انجام بدم؟

support unit · نوامبر 15, 2020 در 3:44 ب.ظ

سلام و درود
بعداز ثبت نام در این قسمت و کامل کردن اطلاعات و آپلود کردن مدارک از طرف بروکر باشما تماس میگیرند تا حساب شما را فعال کنند.

aliakbari · نوامبر 15, 2020 در 3:50 ب.ظ

سلام من حساب بانکیم مسدود شده یا این امکان وجود داره با مدارک خودم و با حساب بانکی همسرم ثبت نام کنم؟

support unit · نوامبر 15, 2020 در 3:52 ب.ظ

سلام کاربر گرامی
خیر این امکان وجود نداره و شما میبایست با مشخصات خودتون و حساب بانکی مخصوص به خودتون در بروکر ثبت نام کنید تا بعدها مشکلی براتون پیش نیاد
و این سخت گیری ها از جانب بروکر خیلی مفید هست و رگوله بودن بروکر را نشان میدهد که این امر خیلی برای انتخاب بروکر مناسب حائز اهمیت است.

momeni · نوامبر 16, 2020 در 6:07 ب.ظ

سلام ممنون از مجموعه بسیار خوبتون میخواستم بدونم حداقل سرمایه برای افتتاح حساب چقدره؟

support unit · نوامبر 16, 2020 در 6:08 ب.ظ

سلام و درود
حداقل مبلغ لازم برای افتتاح حساب واقعی در بروکر معادل ۱۰۰ دلار آمریکا می باشد

rohaam · نوامبر 16, 2020 در 6:28 ب.ظ

سلام در بروکر شما ارزهای دیجیتال هم معامله میشود؟

support unit · نوامبر 16, 2020 در 6:32 ب.ظ

سلام و درود برشما
بله این امکان وجود داره که بعد از افتتاح حساب حتی در روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه هم بتونید از بازار سود بگیرید

wahid · نوامبر 17, 2020 در 6:44 ب.ظ

تفاوت حساب دمو (آزمایشی رایگان) با حساب معاملاتی واقعی در چیست ؟

support unit · نوامبر 17, 2020 در 6:45 ب.ظ

حساب دمو و حساب معاملاتی واقعی از بسیاری جهات یکسان هستند. تنها تفاوت عمده بین این دو حساب این است که در حساب دمو (آزمایشی) شما با پول مجازی معامله می کنید تا بتوانید مهارت و تجربه خودتان را در تحلیل و بازار و مدیریت معاملات محک بزنید.. یعنی در حساب دمو، در صورتی که تمام موجودی خودتان را ضرر کنید یا سودی به دست بیاورید، در عمل هیچ نفع و ضرر مادی متوجه شما نخواهد بود.

محمدجواد · نوامبر 17, 2020 در 6:50 ب.ظ

چگونه حساب دموی خود را به حساب واقعی تبدیل کنم؟

support unit · نوامبر 17, 2020 در 6:50 ب.ظ

در کنار حساب دمو می توانید حساب های واقعی نیز در کابینه شخصی خود داشته باشید. در واقع حساب دموی شما به حساب واقعی تبدیل نمی شود. بلکه می توانید یک یا چند حساب واقعی در کنار آن افتتاح نمایید.

kazemi · نوامبر 19, 2020 در 12:02 ب.ظ

در افتتاح حساب معاملاتی واقعی، پسورد تلفنی در فارکس چیست؟

support unit · نوامبر 19, 2020 در 12:03 ب.ظ

زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید و قصد دارید، دستور یا درخواستی را به بروکر از طریق تلفن ابلاغ کنید. درهنگام تماس، از شما این پسورد تلفنی خواسته می شود، که بروکر مطمئن شود دستور تلفنی از طرف خود مشتری انجام می شود. این رمز را در زمان افتتاح حساب به صورت دلخواه وارد نمایید و در جای مطمئنی برای مواقع ضروری نگه داری کنید.

pooya · نوامبر 21, 2020 در 3:30 ب.ظ

آیا در صورتی که با حساب دمو کار نکنم، غیرفعال می شود؟

support unit · نوامبر 21, 2020 در 3:32 ب.ظ

سلام و درود دوست عزیز
در صورتی که اصلا معامله ای با حساب دموی خود انجام نداده باشید، ۶۰ روز بعد این حساب دمو غیرفعال می شود، در صورتی که معامله ای قبلا داشته اید و بعدا با حساب خود کار نکرده باشید، حساب دموی شما ۹۰ روز بعد بایگانی و غیر فعال می شود.
در صورت تمایل می توانید از کابینه شخصی خود در قسمت پیام های شخصی، درخواست فعال سازی مجدد آن را برای بروکر ارسال نمایید. بخش “پیام های شخصی” در کابینه شخصی قسمت بالای صفحه، سمت چپ در زیر دکمه خروج قرار دارد.

مرضیه کافی · نوامبر 21, 2020 در 3:34 ب.ظ

چگونه بفهمم که حسابم فعال است یا نه؟

support unit · نوامبر 21, 2020 در 3:35 ب.ظ

در صورتی که حساب خود را به تازگی افتتاح کرده اید، اگر حساب خود را به میزان حداقل لازم برای فعالسازی، شارژ کنید، حساب شما به طور اتوماتیک فعال خواهد شد.‎
در صورتی که بعد از شارژ حساب خود، امکان ورود به متاتریدر با این شماره حساب را نداشته اید از طریق تماس با پشتیبانی بروکر، از آنها درخواست کنید که حساب شما را فعال کنند.
در صورتی که قبلا حساب شما فعال شده است ولی مدتی با حساب خود کار نکرده اید و الان قصد دارید حساب خود را شارژ کنید برای اطمینان از فعال بودن حساب خود، از بخش پشتیبانی بروکر در باره فعال بودن حساب خود سوال کنید.

رضا · نوامبر 22, 2020 در 5:26 ب.ظ

حساب دمو چیست؟

support unit · نوامبر 22, 2020 در 5:26 ب.ظ

موفقیت در بورس هم مثل هر کار دیگه ای به تجربه نیاز دارد ولی برای کسب این تجربه نیاز به پول واقعی و ریل نیست. شما می توانید یک حساب دمو ( حساب آزمایشی ) با بروکرتان باز کنید و با استفاده از پول مجازی در Trading Platform به خرید و فروش تمرینی بپردازید. در واقع تمام چیزهایی که در کلاس های آموزشی فرامیگیرید را قبل از اینکه در بازار واقعی و ریل استفاده کنید، می توانید در دمو تمرین کنید.

کوشکی · نوامبر 22, 2020 در 5:29 ب.ظ

trading platform چیست ؟ آیا باید نرم افزار خاصی بخرم ؟

support unit · نوامبر 22, 2020 در 5:30 ب.ظ

نرم افزاری که با آن کار می کنید را Trading Platform میگویند. این نرم افزار علاوه بر نشان دادن قیمت لحظه ای ابزارهای تحلیلی رو برای شما فراهم میکند و به شما امکان خری و فروش را میدهد،حتی اگر پای کامپیوتر نبودید میتوانید معاملات را کنترل و به صورت نیمه اتوماتیک انجام دهید. این نرم افزار رایگان است و بروکری و کارگزاری ای که در آن افتتاح حساب میکنید آن را به شما می دهد.

MOGHADAMI · نوامبر 24, 2020 در 3:46 ب.ظ

آیا امکان دارد چند نفر باهم از یک اکانت استفاده کنند؟

support unit · نوامبر 24, 2020 در 3:47 ب.ظ

در صورتی که اعضای یک خانواده از یک اکانت استفاده کنند مشکلی وجود ندارد، ولی غیر از این افراد مختلف اجازه ندارند از یک اکانت استفاده کنند و سیستم ما اکانت هایی که با آی پی های مختلف به سایت وصل می شوند را شناسایی و حساب کاربری آنها را مسدود می کند.

سالاری · نوامبر 24, 2020 در 3:49 ب.ظ

امکان بلاک کردن پول ما بخاطر تحریم ها وجود دارد؟

support unit · نوامبر 24, 2020 در 3:50 ب.ظ

بروکرهایی که در حال حاضر با ایران کار می کنند از سال ها پیش و در طی بدترین تحریم ها نیز با ایران کار می کردند و امکان اینکه کار کردن با ایران را متوقف کنند بسیار کم است. اما در هر حال، اگر بروکری بخواهد کار کردن با ایران را متوقف کند به شما اعلام می کنند که پول خود را از حساب تان بیرون بکشید و پول شما بلاک نخواهد شد.

ماجد · نوامبر 25, 2020 در 5:08 ب.ظ

ایا برای معامله در بازار فارکس به حساب ارزی نیاز است ؟ چطور میشود سودهایمان را برداشت کنیم؟

support unit · نوامبر 25, 2020 در 5:09 ب.ظ

اگر ساکن ایران هستید، برای کار در بازار فارکس یا خرید و فروش سهام های خارجی نیازی نیست که در خارج از کشور حساب داشته باشید و خیلی ساده می تونید از طریق بروکرهایی که با ایران کار می کنند و ما هم در سایت مان معرفی کرده ایم پولتان را انتقال بدهید. این بروکر ها به روش های مختلفی پول شما را منتقل می کنند مثلا از طریق سایت صرافر میتونید تمام واریز و برداشتتون رو انجام بدید

معصومه مرادی · نوامبر 29, 2020 در 4:54 ق.ظ

آیا درست است ما دراین وضعیت بد اقتصادی دلار بفرستیم خارج از کشور برای سرمایه گذاری؟ آیا این کار خروج ارز از کشور نیست؟

support unit · نوامبر 29, 2020 در 4:55 ق.ظ

در صورتی که با دانش کافی و تسلط کامل وارد این بازار شوید، با سرمایه گذاری در بازارهای جهانی نه تنها باعث خروج ارز از کشور نمی شوید، بلکه با بازگرداندن سود پول به کشور باعث وارد کردن ارز به کشور می گردید.

Dayan · نوامبر 29, 2020 در 3:54 ب.ظ

چرا باید در بورس و بورس بین المللی سرمایه گذاری کنیم؟

support unit · نوامبر 29, 2020 در 3:59 ب.ظ

شما میتوانید با سرمایه گذاری در بورس و یا بورس بین المللی، ارزش دارایی خود را حفظ کرده و یا افزایش دهید. همچنین میتوانید بر چرخه اقتصاد نیز تاثیر داشته باشید. در ضمن در شرایط کنونی جهان، و با داشتن شغل 9 صبح تا 5 عصر برای داشتن رفاه بیشتر، شما نیاز به گردش سرمایه دارید که با سرمایه گذاری در این بازارها می توانید افزایش سرمایه داشته باشید.با افتتاح حساب در بروکر آموزشگاه سهامیر از حدمات خیلی بزرگتری هم بهره مند میشوید میتوانید همیشه سودآور باشید

رضایی · نوامبر 29, 2020 در 4:11 ب.ظ

چه نوع نرم افزاری برای فارکس مناسب است یا نرم افزار فارکس قابل نصب روی تبلت و گوشی است؟

support unit · نوامبر 29, 2020 در 4:13 ب.ظ

سلام و درود
بله نرم افزار را خود بروکر به صورت رایگان به شما می دهد شما بعداز افتتاح حساب میتوانید به راحتی قابل نصب روی موبایل و تبلت را در پلتفورم معاملاتی به صورت رایگان دانلود کنید

پگاه سلطانی · نوامبر 30, 2020 در 5:53 ب.ظ

آیا درآمد ما از فارکس مشمول مالیات میشود؟

support unit · نوامبر 30, 2020 در 5:53 ب.ظ

قوانین مربوط به مالیات بسته به کشوری که در آن زندگی می کنید متفاوت است، معمولا در کشورهای غربی درآمد به دست آمده از فارکس یا بازار بورس مشمول مالیات می شود، ولی با این حال ارزشش را دارد. مثلا فرض کنید شما 100 هزار دلار سود کنید و 20 هزار دلار از شما مالیات بگیرند، باز هم 80 هزار دلار برایتان می ماند که رقم قابل توجهی هست. توجه کنید که مالیات از سود هست و اگر شما سودی نکنید، مالیاتی هم پراخت نخواهید کرد. اگر در ایران زندگی می کنید، فعلا قوانینی برای اینکه شما مالیات بپردازید از فارکس وجود ندارد.

ایزدی · دسامبر 1, 2020 در 5:20 ب.ظ

برای ثبت نام در بروکر فارکس و شروع معاملات در بازارحهانی فارکس چقدر باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشیم؟

support unit · دسامبر 1, 2020 در 5:21 ب.ظ

شما برای ثبت نام در بروکر فارکس نیاز به دانش زبان انگلیسی ندارید چون همه فارسی زبان هستند
برای معاملات در بازار فارکس هم در حد معمولی به زیان تلسط داشته باشید کافی است.

زرین · دسامبر 5, 2020 در 10:47 ق.ظ

برای افتتاح حساب در فارکس چند حساب معاملاتی وجود دارد؟

support unit · دسامبر 5, 2020 در 10:50 ق.ظ

در حال حاضر ۵ نوع حساب معاملاتی مختلف با مقررات معاملاتی متفاوت ارائه می نماید که هر کدام برای دسته ای از معامله گران با استراتژی های معاملاتی خاص خودشان مناسب تر است. خصوصیات و ویژگی های این حساب ها بستگی به نوع حساب شما متفاوت هست که شامل تفاوت روی لوریج ، حداقل موجودی ، اسپرد ، کارمزد معاملاتی و دقت نرخ جفت ارز هست

فرهاد · دسامبر 5, 2020 در 10:54 ق.ظ

آیا بروکر مورد تایید آموزشگاه سهامیر بونوس و جایزه هم بعد از ثبت نام اعطا میکند؟

support unit · دسامبر 5, 2020 در 10:57 ق.ظ

سلام و احترام فراوان
بله بونوس و کلی امکانات تحلیل روزانه و هفتگی و اخبار مهم بازار بصورت ترجمه شده و برگزاری مسابقات تریدری همراه با جوایز را بعد از ثبت نام در بروکر مورد تایید آموزشگاه سهامیر در اختیار شما معامله گران عزیز قرار داده میشود

سرمد · دسامبر 12, 2020 در 12:46 ب.ظ

چگونه میتوانم اهرم حسابم را تغییر دهم؟

سخاوتی · دسامبر 12, 2020 در 12:47 ب.ظ

تایید حساب بروکر به چه معناست؟

support · دسامبر 12, 2020 در 4:23 ب.ظ

سلام
بعد از افتتاح حساب بروکر و تائید حساب بروکر خود میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید و بعد از ان در قسمت منو و قسمت اهرم یا leverage میتوانید اهرم حساب خود را تغییر دهید

support · دسامبر 12, 2020 در 4:25 ب.ظ

شما بعد از درخواست افتتاح حساب در بروکر توسط سایت سهامیر از طرف بروکر با شما تماس گرفته میشود
بعد از تماس و تایید اطلاعات شما حساب شما فعال و تایید میشود و میتوانید وارد بازار فارکس شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.